Hydrohobby.pl jest growshopem, którego misją jest propagowanie hydroponiki w Polsce.

hydro-0.jpg


Oferujemy:

Systemy hydroponiczne
, systemy aeroponiczne, nawadnianie kropelkowe, pompy wodne.
Znajdziesz u nas systemy takich firm jak: Autopot, Easy2Grow, GHE, Wilma , Nutriculture. Zbiorniki na wodę, flexitanki beczki. Całe mnóstwo akcesoriów do systemów hydro.
Growboxy/Namioty Uprawowe takich firm jak Homebox (seria Silver i White PAR+) i Secret Jardin (Hydro Shoot, Dark Room, Dark Street, Intense).
Growboxy dostępne we wszystkich rozmiarach, od najmiejszych 30x30cm po największe przenośne "pokoje" uprawowe sięgające 600x300cm.
Oczywiście posiadamy też szeroki wybór akcesorii i osprzętu do Growboxów.
Nawozy do uprawy w hydro, glebie i kokosie. Najlepsze firmy i najlepsze marki. Nawozy mineralne i organiczne , na wzrost i kwitnienie, nawozy bazowe, boostery i dodatki, korekcja ph, cal-mag, enzymy glebowe i guano.
Advanced Nutrients, Hesi , Dutch Pro, Atami, Bio Bizz, Canna, BioCanna, Plagron i wiele innych.
Profesjonalne oświetlenie uprawowe, lampy HPS,żarówki metahalogenowe, świetlówki CFL, Zasilacze/Balasty Lumatek, GIB, LumiPower, Phantom, odbłyśniki zwykłe i wentylowane, odbłyśniki cooltube i paraboliczne do świetlówek.
Wentylacja Growboxa: wentylatory, filtry węglowe, przewody wentylacyjne, tłumiki wentylacyjne i akcesoria potrzebne przy montażu i rozbudowie.
W Swojej ofercie Hydrohobby.pl posiada również,
bardzo ciche wentylatory, przeznaczone do miejsc w których liczy się dyskrecja.
Podłoża hydroponiczne, kermazyt, kokos, podłoża glebowe, wełna mineralna, perlit.
Donice wszelkich wymiarów, wielkości i przeznaczenia.
Tace uprawowe, zwykłe i elastyczne, małe i duże.
Propagatory do ukorzeniania. Zwykłe i podgrzewane , wentylowane i niewentylowane.
Kontrola klimatu. Mierniki pH i EC, stacje pogody, mierniki z sondą, nawilżacze powietrza.Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom sprzedajemy produkty najlepszych światowych producentów takich jak:
Hesi, Dutch Pro, Canna, Plagron,BioCanna, Atami, Homebox, Secret Jardin,General Hydroponics (GHE), Hydrofarm, Philips, Growth Technology, House&Garden, AutoPot, Osram i wiele innych.


Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej marki, poszerzamy asortyment, sprowadzamy niedostępne na rynku polskim produkty. Oferujemy w sprzedaży szeroki wybór produktów po możliwie najlepszych cenach.
Najważniejsze dla nas jest pełne zaufanie naszych klientów, dlatego dbamy o jakość obsługi na każdym etapie sprzedaży.
Przykładamy dużą wagę do opisów produktów i dostarczania kompleksowej wiedzy z obszaru hydroponiki i innowacyjnego ogrodnictwa.

W Państwa ręce oddajemy nowoczesny, prosty i wygodny w użytkowaniu sklep internetowy hydrohobby.pl Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy możliwy sposób.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, ale również odwiedzania nas na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, Youtube, gdzie będziemy informować o nowościach w ogrodnictwie, hydroponice i na naszym sklepie.

Zachęcamy również do odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Łodzi.Dane firmy:

HydroHobby
Aneta Trębacz
ul. Piłsudskiego 135 WIMA
92-318 Łódź

tel.+48 535 55 66 99
mail: sklep@hydrohobby.pl


NIP:7311933453
Regon: 101792425

Numer konta do wpłat: 63 1910 1048 2208 2833 4806 0001
Numer konta dla wpłat w Euro: 09 1910 1048 2208 2833 4806 0003
Bank: Deutche Bank