2Polityka-dostawy.png Polityka dostawyZespó2-Znajdz-strefePaczki-hydrohobby-growshoł HydroHobby.pl dba o klienta, dlatego stawiamy jako priorytet aby polityka dostaw naszej firmy była jak najbardziej przejrzysta i sprawiedliwa.
Mamy na uwadze Twój czas i bezpieczeństwo, dlatego dokładamy wszelkich starań abyś mógł cieszyć się szybką i dyskretną dostawą do Twojego domu, a usługa dostarczenia towaru była konkurencyjna cenowo.
Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie tak szybko jak to możliwe!


Czas dostawy

W HydroHobby.pl stawiamy na dostarczenie przesyłki tak szybko jak to tylko możliwe.

Dążymy aby wszystkie zamówienia złożone w dniach od poniedziałku do piątku do godziny 14.00, tego samego dnia zostały odebrane przez2Paczkomaty-znajdz.jpg kuriera.
Zamówienia złożone po 14.00 zostaną przekazane kurierowi dnia następnego.
Zamówienia złożone w weekend są odbierane i przetwarzane w pierwszej kolejności w poniedziałek rano.
Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt jest chwilowo fizycznie niedostępny w naszym magazynie, termin wysyłki może ulec wydłużeniu do 14 dni roboczych.
Dłuższy czas wysyłki będzie miał również miejsce w przypadku zamówień specjalnych. Poinformujemy Cię wówczas o możliwym realnym terminie dostarczenia zamówienia. Sposoby dostarczenia przesyłki

HydroHobby.pl wysyła towar pod wskazany przez klienta adres na terenie całej Polski i Europy.

Klient sam wybiera sposób dostarczenia towaru spośród dostępnych opcji, podczas składania zamówienia. Idąc naprzeciw oczekiwaniom korzystamy z usług sprawdzonego przewoźnika DPD. Zaufany kurier dostarczy zamówienie pod same drzwi. Podczas składania zamówienia prosimy Cię o podanie numeru telefonu komórkowego, w celu ewentualnego kontaktu z kurierem i ustalenia terminu odbioru przesyłki.

Paczkę można też odebrać w dowolnym punkcie paczkomatów InPost bądź w dowolnym punkcie odbioru naszego głównego przewoźnika DPD.
Adresy STREF PACZKI DPD dostępne są tutaj: ZNAJDŻ STREFĘ PACZKI

Paczka może wówczas zostać odebrana całkowicie anonimowo. Wystarczy Nr. zamówienia, który otrzymasz od Nas mailowo.

Zachęcamy również do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego i odbioru towaru osobiście w godzinach: pn-pt 9.00-17.00, sb 10.00-14.00 pod adresem: ul. Piłsudskiego 135 92-318 Łódź

Jeż
eli przedmiotem zamówienia są towary delikatne, które łatwo ulegają uszkodzeniu bądź wielkogabarytowe zalecana jest wysyłka kurierem bądź odbiór osobisty.Zgodność przesyłki z zamówieniem


Przy odbiorze przesyłki od kuriera klient zobowiązany jest dokładnie sprawdzić zgodność zawartości z zamówieniem. Wszelkie uszkodzenia w transporcie lub brakujące elementy należy zgłosić kurierowi przed podpisaniem protokołu odbioru. Tylko wtedy będziemy mogli sprawnie, szybko i bezkonfliktowo załatwić sprawę reklamacji. Ewentualne roszczenia są niestety często kwestionowane przez przewoźnika gdy przesyłka została zatwierdzona i podpisana.Potwierdzenie zamówienia i wysyłki

Natychmiast po złożeniu zamówienia
, otrzymasz e-mail potwierdzający, że otrzymaliśmy zamówienie. W ciągu 24 godzin od wysyłki otrzymasz drugi e-mail z numerem przesyłki i adresem strony, gdzie możesz już samodzielnie śledzić informacje o statusie Twojego zamówienia.Ceny wysyłki

                    HydroHobby.pl gwarantuje bezpłatną wysyłkę na zamówienia powyżej 300zł*

Sposób dostawy i płatności

Koszty dostawy *

Wartość zamówienia brutto

Koszt dostawy

Przesyłka kurierska DPD nowe-logo-dpd-kurier.png

Przelew przed wysyłką

powyżej 300 zł

0 zł

300 zł i mniej

18 zł

Przesyłka kurierska DPD nowe-logo-dpd-kurier.png

Płatność za pobraniem

powyżej 300 zł

0 zł

300 zł i mniej

24 zł

Paczkomaty InPost

Przelew przed wysyłką

powyżej 300 zł

0 zł

300 zł i mniej

12 zł

Odbiór osobisty

Łódź, ul.Piłsudskiego 135

0 zł

*Darmowa przesyłka nie dotyczy niestandardowych wielkoformatowych przesyłek i wysyłkach na paletach. Wówczas cena dostawy będzie ustalana indywidualnie.

Koszty wysyłki zależy przede wszystkim od wyboru przewoźnika i sposobu płatności za zamówienie. Na cenę wysyłki towaru ma również wpływ waga i rozmiar paczki, bądź niestandardowe opcje dostarczenia.


**HydroHobby.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia, że koszt przesyłki jest prawidłowo obliczony w naszym koszyku przed zakupem, jednak czasami może nie być możliwe, aby to zrobić dokładnie. Zastrzegamy sobie prawo do powiadomienia Cię po zakupie przedmiotu o jakichkolwiek dodatkowych kosztach transportu lub obsługi, niezbędnych do dostarczenia zamówienia. Klient powiadomiony o dodatkowych opłatach transportowych, ma prawo do zmiany lub anulowania zamówienia. Jako firma negocjujemy cenę z naszymi przewoźnikami, aby cena specjalnej wysyłki była niższa, jeśli to tylko możliwe.Solidne i dyskretne opakowanie

Rozumiemy znaczenie ochrony prywatności wśród naszych klientów. Większość zamówień składanych przez naszą stronę wysyłana jest w brązowych kartonach bez dodatkowych naklejek identyfikujących pochodzenie paczki czy też jej zawartość. Przykładamy też wagę do starannego opakowania zamówienia, aby paczka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Uwagi na temat sposobu opakowania przesyłki można kierować pod adres: sklep@hydrohobby.pl Paczki wysyłane są za pomocą zaufanego kuriera i dostarczane pod wskazane miejsce.
Zmiany cen i warunków

HydroHobby.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, kosztów wysyłki i progów darmowej dostawy w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia.