Nowy

Canna Trichoderma AkTRIvator GRANULAT 250g

189,90 zł

Canna Trichoderma AkTRIvator GRANULAT
Rozpuszczalny w wodzie proszek zawiera silnie stężone grzyby Trichoderma.
Stymuluje on wzrost i rozwój korzeni, jednocześnie blokując rozwój szkodliwych mikroorganizmów.

Pojemnośc:250g

Więcej szczegółów

Dostepne opcje

Dodaj do listy życzeń

Canna Trichoderma AkTRIvator GRANULAT 250g

Produkt biologiczny przeznaczony do formowania korzeni i wzmacniania upraw.

Ten czysty, rozpuszczalny w wodzie proszek zawiera silnie stężone grzyby Trichoderma harzianum. Stymuluje on wzrost i rozwój korzeni młodych roślin oraz odkładów. Proszek hamuje rozwój niepożądanych mikroorganizmów, tak, więc wywiera pozytywny wpływ na równowagę między organizmami glebowymi i mikroorganizmami. Dzięki temu stosowanie środków chemicznych zapewniających ochronę upraw nie jest już konieczne.

O Pleśni Trichoderma:

Ziemia jest zamieszkana przez tysiące różnych rodzajów pleśni TRICHODERMA. TRICHODERMA harzianum (Tri002/3) to gatunek, który jest przebadany naukowo, stymuluje rozwój, zwiększa odporność, system korzeniowy i produkcję chitynazy, która prowadzi do lepszego rozwoju korzenia, do większej ilości pędów korzenia oraz do podwyższonego uwalniania enzymów i hormonów. Na skutek tego rośliny uzyskują większą żywotność i dużo lepiej rosną.

AkTRIvator występuje w postaci:

TRI 002(GRANULAT): Ten granulat w pozytywny sposób oddziałuje na wzrost rośliny, ponieważ pleśń osadza się wokół systemu korzeniowego. Granulat ten musi być wymieszany z glebą i aby umożliwić silny i równomierny rozwój pleśni. W rezultacie tego procesu rozwój innych pleśni i mikroorganizmów jest znacznie zahamowany. Widzialne rezultaty tego produktu to podwyższona żywotność rośliny i to, że korzenie są znacznie silniejsze.
TRI 003(PROSZEK): To czysty proszek, rozpuszczalny w wodzie, który ułatwia rozwój młodych roślin, jak również sadzonek i siewek. Tłumi mikroorganizmy i z tego powodu wywiera pozytywny wpływ na zachowanie równowagi między organizmami w glebie. AkTRIvator można stosować we wszystkich systemach uprawy.

INSTRUKCJA STOSOWANIA:

Granulat:

  • Granulki AkTRIvator (Tri 002) muszą zostać wymieszane z podłożem hodowlanym takim jak kompost czy podłoże z orzechów kokosowych.
  • Granulki kolonizują system korzeni oraz zapewniają silny i równomierny rozwój grzybów Trichoderma harzianum w kompoście doniczkowym. Rozwój innych grzybów i niepożądanych mikroorganizmów zostaje znacznie ograniczony. Produkt ten wywiera, więc pozytywny wpływ na produkcję i wzrost upraw.
  • Stosować przed lub w trakcie siewu, przesadzania roślin lub klonowania.

Proszek:

  • Stosowana ilość: Rozpuścić 1 gram w 1 litrze wody. Jest to ilość wystarczająca dla około 30 roślin.Wystarczy podlać aby dostarczyć odpowiednią ilość środka, zawsze wtedy gdy zależy nam na zdrowym i szybkim rozwoju systemu korzeniowego.
  • Uwaga! Po użyciu należy umyć ręce.

Data ważności: Jeden rok od daty zakupu, jeśli produkt jest przechowywany w szczelnym pojemniku, bez dostępu wilgoci, oraz w temperaturze nieprzekraczającej 15°C.

Producent Canna
Pojemność Nawozu 250 g
Etap Rozwoju Kiełkowanie
Nawóz Organiczny
Przeznaczenie Stymulator wzrostu korzeni
Rodzaj Proszek
Podłoże Gleba/Kokos

Akcesoria